Cukrárna pod Rousínem

Zelená 380
Česká Skalice
55203
491 452 672
Otevírací doba
Út - Pá: 9.00 - 17.00
So - Ne: 9.30 - 17.00

cukrarnapodrousinem@gmail.com

Nová rubrika

Letní dovolená

03.07.2021 17:52
5.7.-12.7. 2021 a 21.8.-3.9. 2021

Zákusky

Řezy jahodové 23,- Kč
Výrobek je tvořen vanilkovým, piškotovým korpusem, který je potřený jahodovou šlehačkou (rostlinnou), povrch je ozdobený kompotovanými jahodami, které jsou zalité želatinou.                    
Řezy borůvkovo jahodové 23,- Kč
Výrobek je tvořen z vanilkového, piškotového korpusu, který je potřený borůvkovou šlehačkou (rostlinnou) a politý borůvkovou želatinou.                     
Řezy ovocné 23,- Kč
Výrobek je tvořen z vanilkového, piškotového korpusu, který je proložený marmeládou a lehkým, máslovým, vanilkovým krémem. Na povrchu jsou řezy zdobeny kompotovaným ovocem (různého druhu), které je zalité želatinou.               
Řezy vaječný likér 23,- kč
Krém z rostlinné šlehačky ochucený vaječným likérem na kávovém piškotu. Povrch řezu je posypán kakaem.
Řezy broskvovo tvarohové 23,- Kč
Krém z tvarohu a roslinné šlehačky na kakaovém piškotu s broskvemi zalitými ovocnou želatinou
Řezy čokoládové 14,- Kč
Výrobek je tvořen z kakaového, piškotového korpusu, který je prokláný lehkým, máslovým, kakaovým krémem. Povrch je sypaný drcenou čokoládou.        
Řezy oříškové 14,- Kč
Výrobek je tvořen z oříškového, piškotového korpusu, který je proložený lehkým, máslovým, oříškovým a kakaovým krémem. Povrch je posypaný mletými oříšky.                             
Řezy kávové 14,- Kč
Výrobek je tvořen z kávového, piškotového korpusu, který je proložený lehkým, máslovým, kávovým krémem. Celý povrch je pokapaný čokládovou polevou.                              
Řezy straciatela 15,- Kč
Výrobek je tvořen z vanilkového, piškotového korpusu, ve kterém jsou kousky drcené čokolády, proložený je lehkým, máslovým, vanilkovým krémem, ve kterém jsou také kousky drcené čokolády. Povrch je posypaný drcenou čokoládou.               
Řezy nugátové 15,- Kč
Výrobek je tvořen z vanilkového, piškotového korpusu, který je proložený nugátem a lehkým, máslovým, vanilkovým krémem. Celý povrch je pokapaný nugátem.                            
Řezy rumové 12,- Kč
Výrobek je tvořen vanilkovým, piškotovým korpusem, který je prokapaný rumem, proložený marmeládou a lehkým, máslovým, vanilkovým krémem. Povrch je potřený rumovou, cukrovou polevou.                       
Řezy trojhránky 20,- Kč
Výrobek je tvořen vanilkovým, piškotovým korpusem, který je proložený marmeládou, nugátem, lehkým, máslovým, vanilkovým krémem a piškotovou hmotou ochucenou nugátem a marmeládou. Povrch je politý čokoládovou polevou.                 
Štafetky 11,- Kč
Výrobek je tvořen oříškovým a kávovým, piškotovým korpusem, který je proložený lehkým, máslovým, oříškovým a kávovým krémem. Konce tohoto výrobku jsou máčeny v čokoládové polevě.          
Dortík kokosový 15,- Kč
Výrobek z vanilkového, piškotového korpusu, který je plněný lehkým, máslovým, vanilkovým krémem, jehož kraje jsou obaleny kokosem a povrch zdobený kouskem marcipánu.   
Záznamy: 29 - 42 ze 44
<< 1 | 2 | 3 | 4 >>