Cukrárna pod Rousínem

Zelená 380
Česká Skalice
55203
491 452 672
Otevírací doba
Út - Pá: 9.00 - 17.00
So - Ne: 9.30 - 17.00

cukrarnapodrousinem@gmail.com

Nová rubrika

V této rubrice nejsou žádné články.

Minizákusky

Mini větrník 10,- Kč
Výrobek z odpalovaného těsta, plněný lehkým, máslovým, vanilkovým krémem (s kapkou rumu). Povrch je politý cukrovou, karamelovou polevou.   
Mini věneček 7,- Kč
Výrobek z odpalovaného těsta, plněný lehkým, máslovým, vanilkovým krémem (s kapkou rumu). Povrch je politý cukrovou, rumovou polevou.  
Mini košíček oříškový 10,- Kč
Výrobek je tvořen z lineckého košíčku, který je plněn piškotovou hmotou ochucenou oříšky a rumem. Celý výrobek je politý čokoládovou polevou a zdobený oříškem.                   
Mini košíček nugátový 10,- Kč
Výrobek tvoří linecký košíček, který je plněný nugátem a piškotovou hmotou ochucenou nugátem a ovocnou šťávou. Celý výrobek je politý čokoládovou polevou a zdobený drcenými oříšky.        
Mini indián 6,- Kč
Výrobek je tvořen z cukrářského piškotu, na kterém je vyšlehaný bílkový sníh. Celý výrobek je politý čokoládovou polevou.                             
Mini sněhová trubička 7,- Kč
Výrobek z listového těsta, plněný vyšlehaným bílkovým sněhem. Povrch je poprášený cukrem.                                  
Mini košíček ovocný 10,- Kč
Výrobek je tvořen z lineckého košíčku, který je plněný lehkým, máslovým, vanilkovým krémem a ozdobený je kousky kompotovaného ovoce.                
Mini laskonka 9,- Kč
Výrobek je tvořen ze sušeného sněhu s příměsí mletých oříšků, který je plněný lehkým, máslovým, oříškovým krémem. Na vrchu zdobený oříškem.           
Mini kokoska 9,- Kč
Výrobek je tvořen sušeným, kokosovým sněhem, který je plněný lehkým, máslovým, vanilkovým krémem. Spodek výrobku je máčený ´v čokoládové polevě.                          
Mini sněhové kolečko 8,- Kč
Výrobek jehož základem je kolečko z lineckého těsta, které je plněno lehkým,máslovým, kakaovým krémem. Přikrytý je sušeným sněhem, který je pokapaný čokoládovou polevou.               
Mini hnízdo 9,- Kč
Výrobek je tvořen se sušeného sněhu, který je plněný lehkým, máslovým, vanilkovým krémem a kouskem kompotovaného ovoce. Částečně máčený v čokoládové polevě a zdoben kouskem ovovoce.             
Mini košíček krémový 10,- Kč
Výrobek tvoří linecký košíček, plněný lehkým, máslovým, vanilkovým nebo kakaovým krémem. Na povrchu je výrobek pokapaný čokoládovou polevou.  
Mini kávové kolečko 8,- Kč
Výrobek je tvořen z lineckého těsta, které je plněno lehkým, máslovým, kávovým krémem. Povrch je politý čokoládovou polevou a zdoben krémovým esíčkem.                        
Mini růžové kolečko 8,- Kč
Výrobek je tvořen z lineckéko těsta, které je plněné lehkým, máslovým, vanilkovým krémem (s kapkou rumu). Na povrchu je výrbek potřený citronovou polevou a ozdoben.                     
Mini štafeta 8,- Kč
Výrobek je tvořen oříškovým a kávovým piškotovým korpusem, který je proložený lehkým, máslovým, oříškovým a kávovým krémem. Konce tohoto výrobku jsou máčeny v čokoládové polevě. 
Mini hořická trubička 9,- Kč
Hořická trubička plněná máslovo pudinkovým krémem s marmeládou.
Mini ledovka 8,- Kč
Linecké kolečko s oříškovým máslovo pudinkovým krémem máčené v čokoládě.
Záznamy: 1 - 17 ze 17