Cukrárna pod Rousínem

Zelená 380
Česká Skalice
55203
491 452 672
Otevírací doba
Út - Pá: 9.00 - 17.00
So - Ne: 9.30 - 17.00

cukrarnapodrousinem@gmail.com

Nová rubrika

ZAVŘENO

16.03.2020 12:17
S ohledem na nařízení vlady bude naše provozovna uzavřena až do odvolání, jelikož nejsme schopni splnit okénkový prodej. Všechny objednávky jsou automaticky zrušeny. Děkujeme za pochopení. Těšíme se ve zdraví na viděnou.

Dovolená

20.12.2019 14:15
22.12.2019 - 10.1.2020 zavřeno

Minizákusky

Mini větrník 8,- Kč
Výrobek z odpalovaného těsta, plněný lehkým, máslovým, vanilkovým krémem (s kapkou rumu). Povrch je politý cukrovou, karamelovou polevou.   
Mini věneček 6,- Kč
Výrobek z odpalovaného těsta, plněný lehkým, máslovým, vanilkovým krémem (s kapkou rumu). Povrch je politý cukrovou, rumovou polevou.  
Mini košíček oříškový 8,- Kč
Výrobek je tvořen z lineckého košíčku, který je plněn piškotovou hmotou ochucenou oříšky a rumem. Celý výrobek je politý čokoládovou polevou a zdobený oříškem.                   
Mini košíček nugátový 8,- Kč
Výrobek tvoří linecký košíček, který je plněný nugátem a piškotovou hmotou ochucenou nugátem a ovocnou šťávou. Celý výrobek je politý čokoládovou polevou a zdobený drcenými oříšky.        
Mini indián 5,- Kč
Výrobek je tvořen z cukrářského piškotu, na kterém je vyšlehaný bílkový sníh. Celý výrobek je politý čokoládovou polevou.                             
Mini sněhová trubička 6,- Kč
Výrobek z listového těsta, plněný vyšlehaným bílkovým sněhem. Povrch je poprášený cukrem.                                  
Mini košíček ovocný 8,- Kč
Výrobek je tvořen z lineckého košíčku, který je plněný lehkým, máslovým, vanilkovým krémem a ozdobený je kousky kompotovaného ovoce.                
Mini laskonka 7,- Kč
Výrobek je tvořen ze sušeného sněhu s příměsí mletých oříšků, který je plněný lehkým, máslovým, oříškovým krémem. Na vrchu zdobený oříškem.           
Mini kokoska 7,- Kč
Výrobek je tvořen sušeným, kokosovým sněhem, který je plněný lehkým, máslovým, vanilkovým krémem. Spodek výrobku je máčený ´v čokoládové polevě.                          
Mini sněhové kolečko 6,50,- Kč
Výrobek jehož základem je kolečko z lineckého těsta, které je plněno lehkým,máslovým, kakaovým krémem. Přikrytý je sušeným sněhem, který je pokapaný čokoládovou polevou.               
Mini hnízdo 8,- Kč
Výrobek je tvořen se sušeného sněhu, který je plněný lehkým, máslovým, vanilkovým krémem a kouskem kompotovaného ovoce. Částečně máčený v čokoládové polevě a zdoben kouskem ovovoce.             
Mini košíček krémový 8,- Kč
Výrobek tvoří linecký košíček, plněný lehkým, máslovým, vanilkovým nebo kakaovým krémem. Na povrchu je výrobek pokapaný čokoládovou polevou.  
Mini kávové kolečko 6,50,- Kč
Výrobek je tvořen z lineckého těsta, které je plněno lehkým, máslovým, kávovým krémem. Povrch je politý čokoládovou polevou a zdoben krémovým esíčkem.                        
Mini růžové kolečko 6,50,- Kč
Výrobek je tvořen z lineckéko těsta, které je plněné lehkým, máslovým, vanilkovým krémem (s kapkou rumu). Na povrchu je výrbek potřený citronovou polevou a ozdoben.                     
Mini štafeta 7,- Kč
Výrobek je tvořen oříškovým a kávovým piškotovým korpusem, který je proložený lehkým, máslovým, oříškovým a kávovým krémem. Konce tohoto výrobku jsou máčeny v čokoládové polevě. 
Mini hořická trubička 7,- Kč
Hořická trubička plněná máslovo pudinkovým krémem s marmeládou.
Mini ledovka 7,- Kč
Linecké kolečko s oříškovým máslovo pudinkovým krémem máčené v čokoládě.
Záznamy: 1 - 17 ze 17